GUGiK · Rejestr Cen Nieruchomości · Powiat myślenicki

Ile kosztuje
nieruchomość
w Myślenicach?

44 804 transakcji z lat 1999–2026. Dane oficjalnego rejestru notarialnego.

7 033
Lokale · zł/m²
365
Działki · zł/m²
141
Domy · zł/m²
Analiza rynku · Powiat myślenicki · 0–2026

Trendy cen nieruchomości

Otwórz mapę →
Średnia 2026
10 025 zł/m²
Zmiana r/r
-2 216 zł (-18.1%)
Transakcji 2026
43
Min–Max 2026
2 659 – 15 185 zł/m²
1999: 2 973 zł/m² (2 trans.)2005: 2 245 zł/m² (13 trans.)2006: 2 731 zł/m² (12 trans.)2007: 6 134 zł/m² (49 trans.)2008: 5 744 zł/m² (67 trans.)2009: 4 840 zł/m² (28 trans.)2010: 4 255 zł/m² (36 trans.)2011: 3 464 zł/m² (21 trans.)2012: 3 034 zł/m² (27 trans.)2013: 3 531 zł/m² (70 trans.)2014: 3 639 zł/m² (52 trans.)2015: 4 470 zł/m² (58 trans.)2016: 4 648 zł/m² (92 trans.)2017: 4 666 zł/m² (163 trans.)2018: 5 289 zł/m² (114 trans.)2019: 6 998 zł/m² (78 trans.)2020: 7 392 zł/m² (189 trans.)2021: 6 925 zł/m² (137 trans.)2022: 7 795 zł/m² (199 trans.)2023: 8 008 zł/m² (167 trans.)2024: 9 163 zł/m² (129 trans.)2025: 12 241 zł/m² (231 trans.)2026: 10 025 zł/m² (43 trans.)
199920072010201320162019202220252026
Historia rok po roku
2026
10 025 zł/m²
43 trans.
2025
12 241 zł/m²
↑ 22.1%
231 trans.
2024
9 163 zł/m²
↓ 25.1%
129 trans.
2023
8 008 zł/m²
↓ 12.6%
167 trans.
2022
7 795 zł/m²
↓ 2.7%
199 trans.
2021
6 925 zł/m²
↓ 11.2%
137 trans.
2020
7 392 zł/m²
↑ 6.7%
189 trans.
2019
6 998 zł/m²
↓ 5.3%
78 trans.
2018
5 289 zł/m²
↓ 24.4%
114 trans.
2017
4 666 zł/m²
↓ 11.8%
163 trans.
2016
4 648 zł/m²
↓ 0.4%
92 trans.
2015
4 470 zł/m²
↓ 3.8%
58 trans.
2014
3 639 zł/m²
↓ 18.6%
52 trans.
2013
3 531 zł/m²
↓ 3%
70 trans.
2012
3 034 zł/m²
↓ 14.1%
27 trans.
2011
3 464 zł/m²
↑ 14.2%
21 trans.
2010
4 255 zł/m²
↑ 22.8%
36 trans.
2009
4 840 zł/m²
↑ 13.7%
28 trans.
2008
5 744 zł/m²
↑ 18.7%
67 trans.
2007
6 134 zł/m²
↑ 6.8%
49 trans.
2006
2 731 zł/m²
↓ 55.5%
12 trans.
2005
2 245 zł/m²
↓ 17.8%
13 trans.
1999
2 973 zł/m²
↑ 32.4%
2 trans.
Średnia 2026
704 zł/m²
Zmiana r/r
+99 zł (+16.4%)
Transakcji 2026
562
Min–Max 2026
2 – 8 940 zł/m²
0: 11 zł/m² (4 trans.)1999: 183 zł/m² (1 trans.)2003: 70 zł/m² (3 trans.)2004: 19 zł/m² (4 trans.)2005: 152 zł/m² (779 trans.)2006: 119 zł/m² (1092 trans.)2007: 272 zł/m² (1458 trans.)2008: 178 zł/m² (1284 trans.)2009: 240 zł/m² (989 trans.)2010: 245 zł/m² (1261 trans.)2011: 215 zł/m² (1227 trans.)2012: 232 zł/m² (738 trans.)2013: 209 zł/m² (881 trans.)2014: 217 zł/m² (935 trans.)2015: 203 zł/m² (1160 trans.)2016: 220 zł/m² (1385 trans.)2017: 267 zł/m² (1213 trans.)2018: 228 zł/m² (1374 trans.)2019: 269 zł/m² (1639 trans.)2020: 392 zł/m² (2430 trans.)2021: 520 zł/m² (3250 trans.)2022: 417 zł/m² (2878 trans.)2023: 489 zł/m² (2231 trans.)2024: 611 zł/m² (2463 trans.)2025: 605 zł/m² (2964 trans.)2026: 704 zł/m² (562 trans.)
02005200920132017202120252026
Historia rok po roku
2026
704 zł/m²
562 trans.
2025
605 zł/m²
↓ 14.1%
2964 trans.
2024
611 zł/m²
↑ 1%
2463 trans.
2023
489 zł/m²
↓ 20%
2231 trans.
2022
417 zł/m²
↓ 14.7%
2878 trans.
2021
520 zł/m²
↑ 24.7%
3250 trans.
2020
392 zł/m²
↓ 24.6%
2430 trans.
2019
269 zł/m²
↓ 31.4%
1639 trans.
2018
228 zł/m²
↓ 15.2%
1374 trans.
2017
267 zł/m²
↑ 17.1%
1213 trans.
2016
220 zł/m²
↓ 17.6%
1385 trans.
2015
203 zł/m²
↓ 7.7%
1160 trans.
2014
217 zł/m²
↑ 6.9%
935 trans.
2013
209 zł/m²
↓ 3.7%
881 trans.
2012
232 zł/m²
↑ 11%
738 trans.
2011
215 zł/m²
↓ 7.3%
1227 trans.
2010
245 zł/m²
↑ 14%
1261 trans.
2009
240 zł/m²
↓ 2%
989 trans.
2008
178 zł/m²
↓ 25.8%
1284 trans.
2007
272 zł/m²
↑ 52.8%
1458 trans.
2006
119 zł/m²
↓ 56.3%
1092 trans.
2005
152 zł/m²
↑ 27.7%
779 trans.
2004
19 zł/m²
↓ 87.5%
4 trans.
2003
70 zł/m²
↑ 268.4%
3 trans.
1999
183 zł/m²
↑ 161.4%
1 trans.
0
11 zł/m²
↓ 94%
4 trans.
Średnia 2025
3 793 zł/m²
Zmiana r/r
+387 zł (+11.4%)
Transakcji 2025
15
Min–Max 2025
113 – 9 047 zł/m²
2013: 122 zł/m² (5 trans.)2014: 953 zł/m² (24 trans.)2015: 1 977 zł/m² (64 trans.)2016: 2 037 zł/m² (86 trans.)2017: 469 zł/m² (84 trans.)2018: 531 zł/m² (28 trans.)2019: 601 zł/m² (34 trans.)2020: 1 108 zł/m² (32 trans.)2021: 2 802 zł/m² (44 trans.)2022: 17 963 zł/m² (27 trans.)2023: 1 660 zł/m² (22 trans.)2024: 3 406 zł/m² (24 trans.)2025: 3 793 zł/m² (15 trans.)
2013201520172019202120232025
Historia rok po roku
2025
3 793 zł/m²
15 trans.
2024
3 406 zł/m²
↓ 10.2%
24 trans.
2023
1 660 zł/m²
↓ 51.3%
22 trans.
2022
17 963 zł/m²
↑ 982.1%
27 trans.
2021
2 802 zł/m²
↓ 84.4%
44 trans.
2020
1 108 zł/m²
↓ 60.5%
32 trans.
2019
601 zł/m²
↓ 45.8%
34 trans.
2018
531 zł/m²
↓ 11.6%
28 trans.
2017
469 zł/m²
↓ 11.7%
84 trans.
2016
2 037 zł/m²
↑ 334.3%
86 trans.
2015
1 977 zł/m²
↓ 2.9%
64 trans.
2014
953 zł/m²
↓ 51.8%
24 trans.
2013
122 zł/m²
↓ 87.2%
5 trans.
Znaleziono 44 804 transakcji
🌿 Działka 20 mar 2026
11 zł/m²
144 400 zł łącznie
Działka nr 120905_2.0013.100/3 · Stojowice, 12.628 m²
📍 Stojowice
📐 12 628 m² 🗺 Brak MPZPLub WZ
🌿 Działka 20 mar 2026
351 zł/m²
645 000 zł łącznie
Działka nr 120903_5.0002.310/1 · Borzęta, 1.835 m²
📍 Borzęta
📐 1 835 m² 🆕 Pierwotny 🗺 Zabudowa mieszkani
🌿 Działka 20 mar 2026
241 zł/m²
90 000 zł łącznie
Działka nr 120903_5.0005.1681/5 · Głogoczów, 373 m²
📍 Głogoczów
📐 373 m² 🗺 Zabudowa mieszkani
🌿 Działka 20 mar 2026
241 zł/m²
90 000 zł łącznie
Działka nr 120903_5.0005.1681/6 · Głogoczów, 373 m²
📍 Głogoczów
📐 373 m² 🗺 Zabudowa mieszkani
🏠 Budynek 20 mar 2026
510 000 zł łącznie
Myślenice
📍 Myślenice
🔄 Wtórny
🏢 Lokal 20 mar 2026
9 043 zł/m²
510 000 zł łącznie
Myślenice, 56 m², 3 pok.
📍 Myślenice
📐 56 m² 🔄 Wtórny
🌿 Działka 19 mar 2026
88 zł/m²
59 000 zł łącznie
Działka nr 120903_5.0003.199/9 · Myślenice, 668 m²
📍 Myślenice
📐 668 m² 🆕 Pierwotny
🌿 Działka 19 mar 2026
178 zł/m²
59 000 zł łącznie
Działka nr 120903_5.0003.198/10 · Myślenice, 332 m²
📍 Myślenice
📐 332 m² 🆕 Pierwotny
🌿 Działka 19 mar 2026
82 zł/m²
96 000 zł łącznie
Działka nr 120903_5.0003.199/10 · Myślenice, 1.173 m²
📍 Myślenice
📐 1 173 m²
🌿 Działka 19 mar 2026
87 zł/m²
96 000 zł łącznie
Działka nr 120903_5.0003.199/3 · Myślenice, 1.101 m²
📍 Myślenice
📐 1 101 m²
🌿 Działka 19 mar 2026
134 zł/m²
96 000 zł łącznie
Działka nr 120903_5.0003.199/11 · Myślenice, 718 m²
📍 Myślenice
📐 718 m²
🌿 Działka 19 mar 2026
99 zł/m²
86 000 zł łącznie
Działka nr 120903_5.0001.1601/2 · Bęczarka, 866 m²
📍 Bęczarka
📐 866 m² 🆕 Pierwotny 🗺 Zabudowa mieszkani
🌿 Działka 19 mar 2026
35 zł/m²
350 000 zł łącznie
Działka nr 120905_2.0012.555 · Raciechowice, 10.000 m²
📍 Raciechowice
📐 10 000 m² 🗺 Brak MPZPLub WZ
🌿 Działka 19 mar 2026
119 zł/m²
85 000 zł łącznie
Działka nr 120907_4.0001.3344 · Biertowice, 712 m²
📍 Biertowice
📐 712 m² 🗺 Zabudowa mieszkani
🌿 Działka 18 mar 2026
24 zł/m²
3 000 zł łącznie
Działka nr 120907_5.0004.5739/2 · Rudnik, 124 m²
📍 Rudnik
📐 124 m²
🌿 Działka 17 mar 2026
793 zł/m²
524 170 zł łącznie
Działka nr 120903_5.0015.557/6 · Zawada, 661 m²
📍 Zawada
📐 661 m² 🆕 Pierwotny 🗺 Zabudowa mieszkani
🌿 Działka 17 mar 2026
4 945 zł/m²
524 170 zł łącznie
Działka nr 120903_5.0015.557/13 · Zawada, 106 m²
📍 Zawada
📐 106 m² 🆕 Pierwotny 🗺 Zabudowa mieszkani
🌿 Działka 17 mar 2026
766 zł/m²
524 170 zł łącznie
Działka nr 120903_5.0015.557/8 · Zawada, 684 m²
📍 Zawada
📐 684 m² 🆕 Pierwotny 🗺 Zabudowa mieszkani
🌿 Działka 17 mar 2026
571 zł/m²
524 170 zł łącznie
Działka nr 120903_5.0015.557/15 · Zawada, 918 m²
📍 Zawada
📐 918 m² 🆕 Pierwotny 🗺 Zabudowa mieszkani
🌿 Działka 17 mar 2026
3 zł/m²
9 000 zł łącznie
Działka nr 120905_2.0009.48/2 · Kwapinka, 3.005 m²
📍 Kwapinka
📐 3 005 m²
🌿 Działka 17 mar 2026
405 zł/m²
524 170 zł łącznie
Działka nr 120903_5.0015.557/4 · Zawada, 1.294 m²
📍 Zawada
📐 1 294 m² 🆕 Pierwotny 🗺 Zabudowa mieszkani
🌿 Działka 17 mar 2026
347 zł/m²
245 000 zł łącznie
Działka nr 120901_5.0009.275/19 · Rudnik, 707 m²
📍 Rudnik
📐 707 m² 🗺 Teren Rolniczy
🌿 Działka 17 mar 2026
69 zł/m²
80 000 zł łącznie
Działka nr 120909_2.0002.931/3 · Kobielnik, 1.157 m²
📍 Kobielnik
📐 1 157 m² 🗺 Zabudowa mieszkani
🌿 Działka 17 mar 2026
3 375 zł/m²
729 000 zł łącznie
Działka nr 120903_5.0008.1878 · Krzyszkowice, 216 m²
📍 Krzyszkowice
📐 216 m² 🆕 Pierwotny 🗺 Zabudowa mieszkani
1 2 3 4 5 6 7
🏠 Ile warta jest ta nieruchomość?
Sprawdź szacunkową wycenę na podstawie 42 000+ transakcji z rejestru RCN
Oblicz wartość →
🔔 Otrzymuj powiadomienia o nowych transakcjach

Wyslemy Ci email gdy pojawia sie nowe transakcje pasujace do Twoich kryteriow.

Adres email jest uzywany wylacznie do wysylania alertow. Mozesz wypisac sie w kazdej chwili klikajac link w emailu.