🌿
Działka
Borzęta, 214A — 1835 m² — 645.000 zł
Cena transakcyjna
645 000 zł
wartość z aktu notarialnego
Cena za m²
351 zł
brutto
Powierzchnia
1 835,0 m²
ewidencyjna
Data transakcji
20 mar 2026
akt notarialny
Trend cen r/r
↓ -64.7% r/r
Borzęta · rok do roku
📊 Porównanie z rynkiem
Śr. cena dla Działka w Borzęta:
937 zł/m²
-62.5%
poniżej średniej
Ta transakcja
351 zł
Śr. Borzęta
937 zł
Różnica
-586 zł
📄 Szczegóły transakcji
| Typ nieruchomości | Działka |
| Miejscowość | Borzęta |
| Adres | 214A |
| Powierzchnia | 1 835,00 m² |
| Cena | 645 000 zł |
| Cena za m² | 351 zł/m² |
| Data transakcji | 20 mar 2026 |
| Rynek | Pierwotny |
| Nr działki | 120903_5.0002.310/1 |
| Przeznaczenie MPZP | Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna |
| Forma prawna | Własność nieruchomości gruntowej |