GUGiK · Rejestr Cen Nieruchomości · Powiat myślenicki
Ile kosztuje
nieruchomość
w Myślenicach?
44 804 transakcji z lat 1999–2026. Dane oficjalnego rejestru notarialnego.
7 033
Lokale · zł/m²
365
Działki · zł/m²
141
Domy · zł/m²
Analiza rynku · Powiat myślenicki · 0–2026
Trendy cen nieruchomości
Średnia 2026
10 025 zł/m²
Zmiana r/r
-2 216 zł (-18.1%)
Transakcji 2026
43
Min–Max 2026
2 659 – 15 185 zł/m²
199920072010201320162019202220252026
Historia rok po roku
2026
10 025 zł/m²
43 trans.
2025
12 241 zł/m²
↑ 22.1%
231 trans.
2024
9 163 zł/m²
↓ 25.1%
129 trans.
2023
8 008 zł/m²
↓ 12.6%
167 trans.
2022
7 795 zł/m²
↓ 2.7%
199 trans.
2021
6 925 zł/m²
↓ 11.2%
137 trans.
2020
7 392 zł/m²
↑ 6.7%
189 trans.
2019
6 998 zł/m²
↓ 5.3%
78 trans.
2018
5 289 zł/m²
↓ 24.4%
114 trans.
2017
4 666 zł/m²
↓ 11.8%
163 trans.
2016
4 648 zł/m²
↓ 0.4%
92 trans.
2015
4 470 zł/m²
↓ 3.8%
58 trans.
2014
3 639 zł/m²
↓ 18.6%
52 trans.
2013
3 531 zł/m²
↓ 3%
70 trans.
2012
3 034 zł/m²
↓ 14.1%
27 trans.
2011
3 464 zł/m²
↑ 14.2%
21 trans.
2010
4 255 zł/m²
↑ 22.8%
36 trans.
2009
4 840 zł/m²
↑ 13.7%
28 trans.
2008
5 744 zł/m²
↑ 18.7%
67 trans.
2007
6 134 zł/m²
↑ 6.8%
49 trans.
2006
2 731 zł/m²
↓ 55.5%
12 trans.
2005
2 245 zł/m²
↓ 17.8%
13 trans.
1999
2 973 zł/m²
↑ 32.4%
2 trans.
Średnia 2026
704 zł/m²
Zmiana r/r
+99 zł (+16.4%)
Transakcji 2026
562
Min–Max 2026
2 – 8 940 zł/m²
02005200920132017202120252026
Historia rok po roku
2026
704 zł/m²
562 trans.
2025
605 zł/m²
↓ 14.1%
2964 trans.
2024
611 zł/m²
↑ 1%
2463 trans.
2023
489 zł/m²
↓ 20%
2231 trans.
2022
417 zł/m²
↓ 14.7%
2878 trans.
2021
520 zł/m²
↑ 24.7%
3250 trans.
2020
392 zł/m²
↓ 24.6%
2430 trans.
2019
269 zł/m²
↓ 31.4%
1639 trans.
2018
228 zł/m²
↓ 15.2%
1374 trans.
2017
267 zł/m²
↑ 17.1%
1213 trans.
2016
220 zł/m²
↓ 17.6%
1385 trans.
2015
203 zł/m²
↓ 7.7%
1160 trans.
2014
217 zł/m²
↑ 6.9%
935 trans.
2013
209 zł/m²
↓ 3.7%
881 trans.
2012
232 zł/m²
↑ 11%
738 trans.
2011
215 zł/m²
↓ 7.3%
1227 trans.
2010
245 zł/m²
↑ 14%
1261 trans.
2009
240 zł/m²
↓ 2%
989 trans.
2008
178 zł/m²
↓ 25.8%
1284 trans.
2007
272 zł/m²
↑ 52.8%
1458 trans.
2006
119 zł/m²
↓ 56.3%
1092 trans.
2005
152 zł/m²
↑ 27.7%
779 trans.
2004
19 zł/m²
↓ 87.5%
4 trans.
2003
70 zł/m²
↑ 268.4%
3 trans.
1999
183 zł/m²
↑ 161.4%
1 trans.
0
11 zł/m²
↓ 94%
4 trans.
Średnia 2025
3 793 zł/m²
Zmiana r/r
+387 zł (+11.4%)
Transakcji 2025
15
Min–Max 2025
113 – 9 047 zł/m²
2013201520172019202120232025
Historia rok po roku
2025
3 793 zł/m²
15 trans.
2024
3 406 zł/m²
↓ 10.2%
24 trans.
2023
1 660 zł/m²
↓ 51.3%
22 trans.
2022
17 963 zł/m²
↑ 982.1%
27 trans.
2021
2 802 zł/m²
↓ 84.4%
44 trans.
2020
1 108 zł/m²
↓ 60.5%
32 trans.
2019
601 zł/m²
↓ 45.8%
34 trans.
2018
531 zł/m²
↓ 11.6%
28 trans.
2017
469 zł/m²
↓ 11.7%
84 trans.
2016
2 037 zł/m²
↑ 334.3%
86 trans.
2015
1 977 zł/m²
↓ 2.9%
64 trans.
2014
953 zł/m²
↓ 51.8%
24 trans.
2013
122 zł/m²
↓ 87.2%
5 trans.
Znaleziono 44 804 transakcji
🌿 Działka
27 mar 2026
445 zł/m²
210 000 zł łącznie
Działka nr 120903_5.0015.142/9 · Zawada, 472 m²
📍 Zawada
📐 472 m² 🆕 Pierwotny
🌿 Działka
27 mar 2026
1 400 zł/m²
140 000 zł łącznie
Działka nr 120903_5.0013.683 · Trzemeśnia, 100 m²
📍 Trzemeśnia
📐 100 m² 🗺 Teren Zieleni Obje
🌿 Działka
27 mar 2026
175 zł/m²
210 000 zł łącznie
Działka nr 120903_5.0015.142/12 · Zawada, 1.197 m²
📍 Zawada
📐 1 197 m² 🆕 Pierwotny
🌿 Działka
27 mar 2026
529 zł/m²
530 000 zł łącznie
Działka nr 120903_5.0008.1342/2 · Krzyszkowice, 1.002 m²
📍 Krzyszkowice
📐 1 002 m² 🔄 Wtórny
🌿 Działka
27 mar 2026
795 zł/m²
210 000 zł łącznie
Działka nr 120903_5.0015.142/6 · Zawada, 264 m²
📍 Zawada
📐 264 m² 🆕 Pierwotny
🌿 Działka
27 mar 2026
548 zł/m²
530 000 zł łącznie
Działka nr 120903_5.0008.1342/5 · Krzyszkowice, 968 m²
📍 Krzyszkowice
📐 968 m² 🔄 Wtórny
🌿 Działka
27 mar 2026
408 zł/m²
530 000 zł łącznie
Działka nr 120903_5.0008.1328/5 · Krzyszkowice, 1.300 m²
📍 Krzyszkowice
📐 1 300 m² 🔄 Wtórny 🗺 Teren Drog Publicz
🌿 Działka
27 mar 2026
294 zł/m²
530 000 zł łącznie
Działka nr 120903_5.0008.1328/21 · Krzyszkowice, 1.802 m²
📍 Krzyszkowice
📐 1 802 m² 🔄 Wtórny
🌿 Działka
27 mar 2026
30 zł/m²
15 000 zł łącznie
Działka nr 120904_2.0001.7110 · Pcim, 500 m²
📍 Pcim
📐 500 m² 🗺 Zabudowa mieszkani
🌿 Działka
27 mar 2026
99 zł/m²
139 000 zł łącznie
Działka nr 120907_5.0002.531/4 · Harbutowice, 1.398 m²
📍 Harbutowice
📐 1 398 m² 🗺 Zabudowa mieszkani
🌿 Działka
27 mar 2026
108 zł/m²
140 000 zł łącznie
Działka nr 120903_5.0013.685 · Trzemeśnia, 1.300 m²
📍 Trzemeśnia
📐 1 300 m² 🗺 Teren zabudowy usł
🌿 Działka
27 mar 2026
10 zł/m²
6 000 zł łącznie
Działka nr 120908_2.0004.1437 · Tokarnia, 600 m²
📍 Tokarnia
📐 600 m² 🗺 Zabudowa mieszkani
🏠 Budynek
27 mar 2026
530 000 zł łącznie
Krzyszkowice
📍 Krzyszkowice
🔄 Wtórny
🏠 Budynek
27 mar 2026
530 000 zł łącznie
Krzyszkowice
📍 Krzyszkowice
🔄 Wtórny
🏠 Budynek
27 mar 2026
530 000 zł łącznie
Krzyszkowice
📍 Krzyszkowice
🔄 Wtórny
🏠 Budynek
27 mar 2026
530 000 zł łącznie
Krzyszkowice
📍 Krzyszkowice
🔄 Wtórny
🏠 Budynek
27 mar 2026
530 000 zł łącznie
Krzyszkowice
📍 Krzyszkowice
🔄 Wtórny
🏠 Budynek
27 mar 2026
530 000 zł łącznie
Krzyszkowice
📍 Krzyszkowice
🔄 Wtórny
🏢 Lokal
27 mar 2026
7 179 zł/m²
530 000 zł łącznie
Krzyszkowice, 74 m²
📍 Krzyszkowice
📐 74 m² 🔄 Wtórny
🌿 Działka
26 mar 2026
78 zł/m²
65 000 zł łącznie
Działka nr 120907_4.0001.326 · Biertowice, 836 m²
📍 Biertowice
📐 836 m² 🔄 Wtórny 🗺 Zabudowa mieszkani
🌿 Działka
26 mar 2026
97 zł/m²
135 000 zł łącznie
Działka nr 120903_5.0001.398 · Bęczarka, 1.385 m²
📍 Bęczarka
📐 1 385 m² 🆕 Pierwotny 🗺 Zabudowa mieszkani
🌿 Działka
26 mar 2026
78 zł/m²
50 000 zł łącznie
Działka nr 120904_2.0001.6965/1 · Pcim, 642 m²
📍 Pcim
📐 642 m² 🗺 Zabudowa mieszkani
🌿 Działka
26 mar 2026
126 zł/m²
50 000 zł łącznie
Działka nr 120904_2.0001.6964/1 · Pcim, 396 m²
📍 Pcim
📐 396 m² 🗺 Zabudowa mieszkani
🌿 Działka
26 mar 2026
280 zł/m²
423 000 zł łącznie
Działka nr 120904_2.0001.6158/8 · Pcim, 1.509 m²
📍 Pcim
📐 1 509 m² 🗺 Zabudowa mieszkani
🔔 Otrzymuj powiadomienia o nowych transakcjach
Wyslemy Ci email gdy pojawia sie nowe transakcje pasujace do Twoich kryteriow.
Adres email jest uzywany wylacznie do wysylania alertow. Mozesz wypisac sie w kazdej chwili klikajac link w emailu.