GUGiK · Rejestr Cen Nieruchomości · Powiat myślenicki
Ile kosztuje
nieruchomość
w Myślenicach?
44 804 transakcji z lat 1999–2026. Dane oficjalnego rejestru notarialnego.
7 033
Lokale · zł/m²
365
Działki · zł/m²
141
Domy · zł/m²
Analiza rynku · Powiat myślenicki · 0–2026
Trendy cen nieruchomości
Średnia 2026
10 025 zł/m²
Zmiana r/r
-2 216 zł (-18.1%)
Transakcji 2026
43
Min–Max 2026
2 659 – 15 185 zł/m²
199920072010201320162019202220252026
Historia rok po roku
2026
10 025 zł/m²
43 trans.
2025
12 241 zł/m²
↑ 22.1%
231 trans.
2024
9 163 zł/m²
↓ 25.1%
129 trans.
2023
8 008 zł/m²
↓ 12.6%
167 trans.
2022
7 795 zł/m²
↓ 2.7%
199 trans.
2021
6 925 zł/m²
↓ 11.2%
137 trans.
2020
7 392 zł/m²
↑ 6.7%
189 trans.
2019
6 998 zł/m²
↓ 5.3%
78 trans.
2018
5 289 zł/m²
↓ 24.4%
114 trans.
2017
4 666 zł/m²
↓ 11.8%
163 trans.
2016
4 648 zł/m²
↓ 0.4%
92 trans.
2015
4 470 zł/m²
↓ 3.8%
58 trans.
2014
3 639 zł/m²
↓ 18.6%
52 trans.
2013
3 531 zł/m²
↓ 3%
70 trans.
2012
3 034 zł/m²
↓ 14.1%
27 trans.
2011
3 464 zł/m²
↑ 14.2%
21 trans.
2010
4 255 zł/m²
↑ 22.8%
36 trans.
2009
4 840 zł/m²
↑ 13.7%
28 trans.
2008
5 744 zł/m²
↑ 18.7%
67 trans.
2007
6 134 zł/m²
↑ 6.8%
49 trans.
2006
2 731 zł/m²
↓ 55.5%
12 trans.
2005
2 245 zł/m²
↓ 17.8%
13 trans.
1999
2 973 zł/m²
↑ 32.4%
2 trans.
Średnia 2026
704 zł/m²
Zmiana r/r
+99 zł (+16.4%)
Transakcji 2026
562
Min–Max 2026
2 – 8 940 zł/m²
02005200920132017202120252026
Historia rok po roku
2026
704 zł/m²
562 trans.
2025
605 zł/m²
↓ 14.1%
2964 trans.
2024
611 zł/m²
↑ 1%
2463 trans.
2023
489 zł/m²
↓ 20%
2231 trans.
2022
417 zł/m²
↓ 14.7%
2878 trans.
2021
520 zł/m²
↑ 24.7%
3250 trans.
2020
392 zł/m²
↓ 24.6%
2430 trans.
2019
269 zł/m²
↓ 31.4%
1639 trans.
2018
228 zł/m²
↓ 15.2%
1374 trans.
2017
267 zł/m²
↑ 17.1%
1213 trans.
2016
220 zł/m²
↓ 17.6%
1385 trans.
2015
203 zł/m²
↓ 7.7%
1160 trans.
2014
217 zł/m²
↑ 6.9%
935 trans.
2013
209 zł/m²
↓ 3.7%
881 trans.
2012
232 zł/m²
↑ 11%
738 trans.
2011
215 zł/m²
↓ 7.3%
1227 trans.
2010
245 zł/m²
↑ 14%
1261 trans.
2009
240 zł/m²
↓ 2%
989 trans.
2008
178 zł/m²
↓ 25.8%
1284 trans.
2007
272 zł/m²
↑ 52.8%
1458 trans.
2006
119 zł/m²
↓ 56.3%
1092 trans.
2005
152 zł/m²
↑ 27.7%
779 trans.
2004
19 zł/m²
↓ 87.5%
4 trans.
2003
70 zł/m²
↑ 268.4%
3 trans.
1999
183 zł/m²
↑ 161.4%
1 trans.
0
11 zł/m²
↓ 94%
4 trans.
Średnia 2025
3 793 zł/m²
Zmiana r/r
+387 zł (+11.4%)
Transakcji 2025
15
Min–Max 2025
113 – 9 047 zł/m²
2013201520172019202120232025
Historia rok po roku
2025
3 793 zł/m²
15 trans.
2024
3 406 zł/m²
↓ 10.2%
24 trans.
2023
1 660 zł/m²
↓ 51.3%
22 trans.
2022
17 963 zł/m²
↑ 982.1%
27 trans.
2021
2 802 zł/m²
↓ 84.4%
44 trans.
2020
1 108 zł/m²
↓ 60.5%
32 trans.
2019
601 zł/m²
↓ 45.8%
34 trans.
2018
531 zł/m²
↓ 11.6%
28 trans.
2017
469 zł/m²
↓ 11.7%
84 trans.
2016
2 037 zł/m²
↑ 334.3%
86 trans.
2015
1 977 zł/m²
↓ 2.9%
64 trans.
2014
953 zł/m²
↓ 51.8%
24 trans.
2013
122 zł/m²
↓ 87.2%
5 trans.
Znaleziono 44 804 transakcji
🌿 Działka
26 mar 2026
11 zł/m²
17 000 zł łącznie
Działka nr 120904_2.0001.6158/8 · Pcim, 1.509 m²
📍 Pcim
📐 1 509 m² 🗺 Zabudowa mieszkani
🌿 Działka
26 mar 2026
105 zł/m²
400 000 zł łącznie
Działka nr 120905_2.0010.191/2 · Mierzeń, 3.825 m²
📍 Mierzeń
📐 3 825 m² 🔄 Wtórny 🗺 Brak MPZPLub WZ
🏠 Budynek
26 mar 2026
400 000 zł łącznie
Mierzeń
📍 Mierzeń
🔄 Wtórny
🏠 Budynek
26 mar 2026
65 000 zł łącznie
Sułkowice
📍 Sułkowice
🔄 Wtórny
🏠 Budynek
26 mar 2026
65 000 zł łącznie
📍 pow. myślenicki
🔄 Wtórny
🌿 Działka
25 mar 2026
26 zł/m²
42 000 zł łącznie
Działka nr 120909_2.0007.1345 · Wiśniowa, 1.600 m²
📍 Wiśniowa
📐 1 600 m² 🗺 Zabudowa mieszkani
🌿 Działka
25 mar 2026
23 zł/m²
119 810 zł łącznie
Działka nr 120903_5.0004.408/6 · Myślenice, 5.191 m²
📍 Myślenice
📐 5 191 m² 🗺 Teren Zieleni Obje
🌿 Działka
25 mar 2026
23 zł/m²
119 810 zł łącznie
Działka nr 120903_5.0004.408/5 · Myślenice, 5.190 m²
📍 Myślenice
📐 5 190 m² 🗺 Teren Zieleni Obje
🌿 Działka
25 mar 2026
150 zł/m²
119 810 zł łącznie
Działka nr 120903_5.0004.412 · Myślenice, 800 m²
📍 Myślenice
📐 800 m² 🗺 Teren Zieleni Obje
🌿 Działka
25 mar 2026
7 zł/m²
17 000 zł łącznie
Działka nr 120902_2.0002.2240/4 · Tenczyn, 2.535 m²
📍 Tenczyn
📐 2 535 m² 🗺 Las;inny Niewymien
🌿 Działka
25 mar 2026
150 zł/m²
119 810 zł łącznie
Działka nr 120903_5.0004.411 · Myślenice, 800 m²
📍 Myślenice
📐 800 m² 🗺 Las
🌿 Działka
24 mar 2026
2 zł/m²
2 000 zł łącznie
Działka nr 120903_5.0007.1904 · Jawornik, 1.300 m²
📍 Jawornik
📐 1 300 m² 🆕 Pierwotny 🗺 Zabudowa mieszkani
🌿 Działka
24 mar 2026
175 zł/m²
17 000 zł łącznie
Działka nr 120903_5.0006.1101/2 · Jasienica, 97 m²
📍 Jasienica
📐 97 m²
🌿 Działka
24 mar 2026
78 zł/m²
250 000 zł łącznie
Działka nr 120903_5.0007.1891 · Jawornik, 3.200 m²
📍 Jawornik
📐 3 200 m² 🆕 Pierwotny 🗺 Zabudowa mieszkani
🌿 Działka
23 mar 2026
4 265 zł/m²
853 000 zł łącznie
Działka nr 120908_2.0004.6317 · Tokarnia, 200 m²
📍 Tokarnia
📐 200 m² 🔄 Wtórny 🗺 Zabudowa mieszkani
🌿 Działka
23 mar 2026
2 843 zł/m²
853 000 zł łącznie
Działka nr 120908_2.0004.6318 · Tokarnia, 300 m²
📍 Tokarnia
📐 300 m² 🔄 Wtórny 🗺 Zabudowa mieszkani
🌿 Działka
23 mar 2026
14 zł/m²
30 000 zł łącznie
Działka nr 120905_2.0014.285/7 · Zegartowice, 2.166 m²
📍 Zegartowice
📐 2 166 m² 🗺 Brak MPZPLub WZ
🌿 Działka
23 mar 2026
2 843 zł/m²
853 000 zł łącznie
Działka nr 120908_2.0004.6316 · Tokarnia, 300 m²
📍 Tokarnia
📐 300 m² 🔄 Wtórny 🗺 Zabudowa mieszkani
🏠 Budynek
23 mar 2026
853 000 zł łącznie
Tokarnia
📍 Tokarnia
🔄 Wtórny
🌿 Działka
21 mar 2026
196 zł/m²
450 000 zł łącznie
Działka nr 120901_5.0003.40 · Brzezowa, 2.293 m²
📍 Brzezowa
📐 2 293 m²
🌿 Działka
21 mar 2026
1 125 zł/m²
450 000 zł łącznie
Działka nr 120901_5.0003.39/2 · Brzezowa, 400 m²
📍 Brzezowa
📐 400 m²
🌿 Działka
20 mar 2026
80 zł/m²
140 000 zł łącznie
Działka nr 120903_5.0015.126/2 · Zawada, 1.742 m²
📍 Zawada
📐 1 742 m² 🗺 Zabudowa mieszkani
🌿 Działka
20 mar 2026
65 zł/m²
130 000 zł łącznie
Działka nr 120903_5.0006.502 · Jasienica, 2.000 m²
📍 Jasienica
📐 2 000 m²
🌿 Działka
20 mar 2026
1 181 zł/m²
510 000 zł łącznie
Działka nr 120903_4.0003.659/28 · Myślenice, 432 m²
📍 Myślenice
📐 432 m² 🔄 Wtórny
🔔 Otrzymuj powiadomienia o nowych transakcjach
Wyslemy Ci email gdy pojawia sie nowe transakcje pasujace do Twoich kryteriow.
Adres email jest uzywany wylacznie do wysylania alertow. Mozesz wypisac sie w kazdej chwili klikajac link w emailu.