GUGiK · Rejestr Cen Nieruchomości · Powiat myślenicki

Ile kosztuje
nieruchomość
w Myślenicach?

44 804 transakcji z lat 1999–2026. Dane oficjalnego rejestru notarialnego.

7 033
Lokale · zł/m²
365
Działki · zł/m²
141
Domy · zł/m²
Analiza rynku · Powiat myślenicki · 0–2026

Trendy cen nieruchomości

Otwórz mapę →
Średnia 2026
10 025 zł/m²
Zmiana r/r
-2 216 zł (-18.1%)
Transakcji 2026
43
Min–Max 2026
2 659 – 15 185 zł/m²
1999: 2 973 zł/m² (2 trans.)2005: 2 245 zł/m² (13 trans.)2006: 2 731 zł/m² (12 trans.)2007: 6 134 zł/m² (49 trans.)2008: 5 744 zł/m² (67 trans.)2009: 4 840 zł/m² (28 trans.)2010: 4 255 zł/m² (36 trans.)2011: 3 464 zł/m² (21 trans.)2012: 3 034 zł/m² (27 trans.)2013: 3 531 zł/m² (70 trans.)2014: 3 639 zł/m² (52 trans.)2015: 4 470 zł/m² (58 trans.)2016: 4 648 zł/m² (92 trans.)2017: 4 666 zł/m² (163 trans.)2018: 5 289 zł/m² (114 trans.)2019: 6 998 zł/m² (78 trans.)2020: 7 392 zł/m² (189 trans.)2021: 6 925 zł/m² (137 trans.)2022: 7 795 zł/m² (199 trans.)2023: 8 008 zł/m² (167 trans.)2024: 9 163 zł/m² (129 trans.)2025: 12 241 zł/m² (231 trans.)2026: 10 025 zł/m² (43 trans.)
199920072010201320162019202220252026
Historia rok po roku
2026
10 025 zł/m²
43 trans.
2025
12 241 zł/m²
↑ 22.1%
231 trans.
2024
9 163 zł/m²
↓ 25.1%
129 trans.
2023
8 008 zł/m²
↓ 12.6%
167 trans.
2022
7 795 zł/m²
↓ 2.7%
199 trans.
2021
6 925 zł/m²
↓ 11.2%
137 trans.
2020
7 392 zł/m²
↑ 6.7%
189 trans.
2019
6 998 zł/m²
↓ 5.3%
78 trans.
2018
5 289 zł/m²
↓ 24.4%
114 trans.
2017
4 666 zł/m²
↓ 11.8%
163 trans.
2016
4 648 zł/m²
↓ 0.4%
92 trans.
2015
4 470 zł/m²
↓ 3.8%
58 trans.
2014
3 639 zł/m²
↓ 18.6%
52 trans.
2013
3 531 zł/m²
↓ 3%
70 trans.
2012
3 034 zł/m²
↓ 14.1%
27 trans.
2011
3 464 zł/m²
↑ 14.2%
21 trans.
2010
4 255 zł/m²
↑ 22.8%
36 trans.
2009
4 840 zł/m²
↑ 13.7%
28 trans.
2008
5 744 zł/m²
↑ 18.7%
67 trans.
2007
6 134 zł/m²
↑ 6.8%
49 trans.
2006
2 731 zł/m²
↓ 55.5%
12 trans.
2005
2 245 zł/m²
↓ 17.8%
13 trans.
1999
2 973 zł/m²
↑ 32.4%
2 trans.
Średnia 2026
704 zł/m²
Zmiana r/r
+99 zł (+16.4%)
Transakcji 2026
562
Min–Max 2026
2 – 8 940 zł/m²
0: 11 zł/m² (4 trans.)1999: 183 zł/m² (1 trans.)2003: 70 zł/m² (3 trans.)2004: 19 zł/m² (4 trans.)2005: 152 zł/m² (779 trans.)2006: 119 zł/m² (1092 trans.)2007: 272 zł/m² (1458 trans.)2008: 178 zł/m² (1284 trans.)2009: 240 zł/m² (989 trans.)2010: 245 zł/m² (1261 trans.)2011: 215 zł/m² (1227 trans.)2012: 232 zł/m² (738 trans.)2013: 209 zł/m² (881 trans.)2014: 217 zł/m² (935 trans.)2015: 203 zł/m² (1160 trans.)2016: 220 zł/m² (1385 trans.)2017: 267 zł/m² (1213 trans.)2018: 228 zł/m² (1374 trans.)2019: 269 zł/m² (1639 trans.)2020: 392 zł/m² (2430 trans.)2021: 520 zł/m² (3250 trans.)2022: 417 zł/m² (2878 trans.)2023: 489 zł/m² (2231 trans.)2024: 611 zł/m² (2463 trans.)2025: 605 zł/m² (2964 trans.)2026: 704 zł/m² (562 trans.)
02005200920132017202120252026
Historia rok po roku
2026
704 zł/m²
562 trans.
2025
605 zł/m²
↓ 14.1%
2964 trans.
2024
611 zł/m²
↑ 1%
2463 trans.
2023
489 zł/m²
↓ 20%
2231 trans.
2022
417 zł/m²
↓ 14.7%
2878 trans.
2021
520 zł/m²
↑ 24.7%
3250 trans.
2020
392 zł/m²
↓ 24.6%
2430 trans.
2019
269 zł/m²
↓ 31.4%
1639 trans.
2018
228 zł/m²
↓ 15.2%
1374 trans.
2017
267 zł/m²
↑ 17.1%
1213 trans.
2016
220 zł/m²
↓ 17.6%
1385 trans.
2015
203 zł/m²
↓ 7.7%
1160 trans.
2014
217 zł/m²
↑ 6.9%
935 trans.
2013
209 zł/m²
↓ 3.7%
881 trans.
2012
232 zł/m²
↑ 11%
738 trans.
2011
215 zł/m²
↓ 7.3%
1227 trans.
2010
245 zł/m²
↑ 14%
1261 trans.
2009
240 zł/m²
↓ 2%
989 trans.
2008
178 zł/m²
↓ 25.8%
1284 trans.
2007
272 zł/m²
↑ 52.8%
1458 trans.
2006
119 zł/m²
↓ 56.3%
1092 trans.
2005
152 zł/m²
↑ 27.7%
779 trans.
2004
19 zł/m²
↓ 87.5%
4 trans.
2003
70 zł/m²
↑ 268.4%
3 trans.
1999
183 zł/m²
↑ 161.4%
1 trans.
0
11 zł/m²
↓ 94%
4 trans.
Średnia 2025
3 793 zł/m²
Zmiana r/r
+387 zł (+11.4%)
Transakcji 2025
15
Min–Max 2025
113 – 9 047 zł/m²
2013: 122 zł/m² (5 trans.)2014: 953 zł/m² (24 trans.)2015: 1 977 zł/m² (64 trans.)2016: 2 037 zł/m² (86 trans.)2017: 469 zł/m² (84 trans.)2018: 531 zł/m² (28 trans.)2019: 601 zł/m² (34 trans.)2020: 1 108 zł/m² (32 trans.)2021: 2 802 zł/m² (44 trans.)2022: 17 963 zł/m² (27 trans.)2023: 1 660 zł/m² (22 trans.)2024: 3 406 zł/m² (24 trans.)2025: 3 793 zł/m² (15 trans.)
2013201520172019202120232025
Historia rok po roku
2025
3 793 zł/m²
15 trans.
2024
3 406 zł/m²
↓ 10.2%
24 trans.
2023
1 660 zł/m²
↓ 51.3%
22 trans.
2022
17 963 zł/m²
↑ 982.1%
27 trans.
2021
2 802 zł/m²
↓ 84.4%
44 trans.
2020
1 108 zł/m²
↓ 60.5%
32 trans.
2019
601 zł/m²
↓ 45.8%
34 trans.
2018
531 zł/m²
↓ 11.6%
28 trans.
2017
469 zł/m²
↓ 11.7%
84 trans.
2016
2 037 zł/m²
↑ 334.3%
86 trans.
2015
1 977 zł/m²
↓ 2.9%
64 trans.
2014
953 zł/m²
↓ 51.8%
24 trans.
2013
122 zł/m²
↓ 87.2%
5 trans.
Znaleziono 44 804 transakcji
🌿 Działka 4 maj 2026
4 zł/m²
13 500 zł łącznie
Działka nr 120901_4.0001.2206 · Dobczyce, 3.088 m²
📍 Dobczyce
📐 3 088 m² 🗺 Zabudowa mieszkani
🌿 Działka 4 maj 2026
10 zł/m²
50 000 zł łącznie
Działka nr 120905_2.0014.120 · Zegartowice, 4.800 m²
📍 Zegartowice
📐 4 800 m² 🗺 Teren Rolniczy
🌿 Działka 4 maj 2026
25 zł/m²
50 000 zł łącznie
Działka nr 120901_5.0011.431/2 · Skrzynka, 2.003 m²
📍 Skrzynka
📐 2 003 m² 🗺 Zabudowa mieszkani
🌿 Działka 4 maj 2026
6 zł/m²
50 000 zł łącznie
Działka nr 120901_5.0011.433/1 · Skrzynka, 8.635 m²
📍 Skrzynka
📐 8 635 m² 🗺 Teren Rolniczy
🌿 Działka 7 kwi 2026
73 zł/m²
110 000 zł łącznie
Działka nr 120903_5.0001.1115 · Bęczarka, 1.500 m²
📍 Bęczarka
📐 1 500 m² 🗺 Zabudowa mieszkani
🌿 Działka 2 kwi 2026
3 109 zł/m²
1 315 000 zł łącznie
Działka nr 120903_5.0008.1854 · Krzyszkowice, 423 m²
📍 Krzyszkowice
📐 423 m² 🆕 Pierwotny 🗺 Zabudowa mieszkani
🏠 Budynek 2 kwi 2026
1 315 000 zł łącznie
Krzyszkowice
📍 Krzyszkowice
🆕 Pierwotny
🏠 Budynek 2 kwi 2026
1 430 000 zł łącznie
Głogoczów
📍 Głogoczów
🔄 Wtórny
🌿 Działka 1 kwi 2026
217 zł/m²
215 000 zł łącznie
Działka nr 120903_5.0005.789/11 · Głogoczów, 990 m²
📍 Głogoczów
📐 990 m² 🗺 Zabudowa mieszkani
🌿 Działka 1 kwi 2026
92 zł/m²
115 000 zł łącznie
Działka nr 120909_2.0002.989/2 · Kobielnik, 1.252 m²
📍 Kobielnik
📐 1 252 m² 🗺 Zabudowa mieszkani
🌿 Działka 1 kwi 2026
89 zł/m²
60 000 zł łącznie
Działka nr 120904_2.0002.6094/5 · Stróża, 677 m²
📍 Stróża
📐 677 m² 🗺 Zabudowa mieszkani
🌿 Działka 1 kwi 2026
78 zł/m²
60 000 zł łącznie
Działka nr 120904_2.0002.6094/3 · Stróża, 765 m²
📍 Stróża
📐 765 m² 🗺 Zabudowa mieszkani
🌿 Działka 1 kwi 2026
703 zł/m²
215 000 zł łącznie
Działka nr 120903_5.0005.789/14 · Głogoczów, 306 m²
📍 Głogoczów
📐 306 m² 🗺 Teren Drog Wewnetr
🌿 Działka 31 mar 2026
4 zł/m²
15 000 zł łącznie
Działka nr 120907_4.0001.270 · Biertowice, 3.697 m²
📍 Biertowice
📐 3 697 m²
🌿 Działka 31 mar 2026
1 555 zł/m²
740 000 zł łącznie
Działka nr 120903_5.0015.365/12 · Zawada, 476 m²
📍 Zawada
📐 476 m² 🆕 Pierwotny 🗺 Zabudowa mieszkani
🌿 Działka 31 mar 2026
1 296 zł/m²
740 000 zł łącznie
Działka nr 120903_5.0015.365/9 · Zawada, 571 m²
📍 Zawada
📐 571 m² 🆕 Pierwotny 🗺 Zabudowa mieszkani
🏠 Budynek 31 mar 2026
740 000 zł łącznie
Zawada
📍 Zawada
🆕 Pierwotny
🌿 Działka 30 mar 2026
373 zł/m²
1 229 998 zł łącznie
Działka nr 120903_5.0005.635/4 · Głogoczów, 3.300 m²
📍 Głogoczów
📐 3 300 m² 🗺 Teren zabudowy usł
🌿 Działka 30 mar 2026
52 zł/m²
490 000 zł łącznie
Działka nr 120905_2.0004.227/2 · Gruszów, 9.376 m²
📍 Gruszów
📐 9 376 m² 🗺 Brak MPZPLub WZ
🌿 Działka 28 mar 2026
30 zł/m²
3 000 zł łącznie
Działka nr 120904_2.0001.5397/5 · Pcim, 100 m²
📍 Pcim
📐 100 m² 🗺 Zabudowa mieszkani
🌿 Działka 28 mar 2026
30 zł/m²
3 000 zł łącznie
Działka nr 120904_2.0001.5397/5 · Pcim, 100 m²
📍 Pcim
📐 100 m² 🗺 Zabudowa mieszkani
🌿 Działka 28 mar 2026
30 zł/m²
3 000 zł łącznie
Działka nr 120904_2.0001.7393/4 · Pcim, 100 m²
📍 Pcim
📐 100 m² 🗺 Zabudowa mieszkani
🌿 Działka 28 mar 2026
30 zł/m²
3 000 zł łącznie
Działka nr 120904_2.0001.7393/4 · Pcim, 100 m²
📍 Pcim
📐 100 m² 🗺 Zabudowa mieszkani
🌿 Działka 28 mar 2026
32 zł/m²
5 000 zł łącznie
Działka nr 120907_5.0002.4958 · Harbutowice, 156 m²
📍 Harbutowice
📐 156 m² 🗺 Teren Drog Wewnetr
1 2 3 4
🏠 Ile warta jest ta nieruchomość?
Sprawdź szacunkową wycenę na podstawie 42 000+ transakcji z rejestru RCN
Oblicz wartość →
🔔 Otrzymuj powiadomienia o nowych transakcjach

Wyslemy Ci email gdy pojawia sie nowe transakcje pasujace do Twoich kryteriow.

Adres email jest uzywany wylacznie do wysylania alertow. Mozesz wypisac sie w kazdej chwili klikajac link w emailu.