🌿 Działka

Węglówka — 900 m² — 553.700 zł

📍 Węglówka 📅 🏷 Rynek Wtórny 📁 Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości
Cena transakcyjna
553 700 zł
wartość z aktu notarialnego
Cena za m²
615 zł
brutto
Powierzchnia
900,0 m²
ewidencyjna
Data transakcji
22 sty 2025
akt notarialny
Trend cen r/r
↓ -78.1% r/r
Węglówka · rok do roku
📊 Porównanie z rynkiem
Śr. cena dla Działka w Węglówka: 559 zł/m²
+10% powyżej średniej
Ta transakcja
615 zł
Śr. Węglówka
559 zł
Różnica
+56 zł
📄 Szczegóły transakcji
Typ nieruchomości Działka
Miejscowość Węglówka
Powierzchnia 900,00 m²
Cena 553 700 zł
Cena za m² 615 zł/m²
Data transakcji 22 sty 2025
Rynek Wtórny
Nr działki 120909_2.0005.1863
Przeznaczenie MPZP Teren Zieleni Objety Forma Ochrony Przyrody
Forma prawna Własność nieruchomości gruntowej
🗺 Lokalizacja
⚠️ Lokalizacja jest przybliżona. Dane RCN zawierają współrzędne centroidu obrębu ewidencyjnego, nie dokładnej działki. Pin na mapie może wskazywać inną miejscowość niż faktyczna lokalizacja nieruchomości.
ℹ️
O danych z Rejestru Cen Nieruchomości

📍 Wszystkie ceny w Węglówka →