🌿
Działka
Siepraw — 1881 m² — 244.000 zł
Cena transakcyjna
244 000 zł
wartość z aktu notarialnego
Cena za m²
130 zł
brutto
Powierzchnia
1 881,0 m²
ewidencyjna
Data transakcji
26 sty 2026
akt notarialny
Trend cen r/r
↓ -75% r/r
Siepraw · rok do roku
📊 Porównanie z rynkiem
Śr. cena dla Działka w Siepraw:
570 zł/m²
-77.2%
poniżej średniej
Ta transakcja
130 zł
Śr. Siepraw
570 zł
Różnica
-440 zł
📄 Szczegóły transakcji
| Typ nieruchomości | Działka |
| Miejscowość | Siepraw |
| Powierzchnia | 1 881,00 m² |
| Cena | 244 000 zł |
| Cena za m² | 130 zł/m² |
| Data transakcji | 26 sty 2026 |
| Nr działki | 120906_2.0003.3063 |
| Przeznaczenie MPZP | Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna |
| Forma prawna | Własność nieruchomości gruntowej |