🏢
Lokal mieszkalny
Myślenice, Romualda Traugutta 6A — 45 m² — 690.000 zł
Cena transakcyjna
690 000 zł
wartość z aktu notarialnego
Cena za m²
15 185 zł
brutto
Powierzchnia
45,4 m²
użytkowa
Data transakcji
6 mar 2026
akt notarialny
Trend cen r/r
→ -0.4% r/r
Myślenice · rok do roku
📊 Porównanie z rynkiem
Śr. cena dla Lokal mieszkalny w Myślenice:
6 730 zł/m²
+125.6%
powyżej średniej
Ta transakcja
15 185 zł
Śr. Myślenice
6 730 zł
Różnica
+8 455 zł
📄 Szczegóły transakcji
| Typ nieruchomości | Lokal mieszkalny |
| Miejscowość | Myślenice |
| Adres | Romualda Traugutta 6A |
| Powierzchnia | 45,44 m² |
| Cena | 690 000 zł |
| Cena za m² | 15 185 zł/m² |
| Data transakcji | 6 mar 2026 |
| Rynek | Pierwotny |
| Nr lokalu | 35_LOK |
| Forma prawna | Własność lokalu wraz z prawem |