🏠 Budynek / Dom

Głogoczów, 1067A — 89 m² — 790.000 zł

📍 Głogoczów 📅 🏷 Rynek Pierwotny 📁 Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości
Cena transakcyjna
790 000 zł
wartość z aktu notarialnego
Cena za m²
8 876 zł
brutto
Powierzchnia
89,0 m²
ewidencyjna
Data transakcji
9 gru 2021
akt notarialny
📊 Porównanie z rynkiem
Śr. cena dla Budynek / Dom w Głogoczów: 3 621 zł/m²
+145.1% powyżej średniej
Ta transakcja
8 876 zł
Śr. Głogoczów
3 621 zł
Różnica
+5 255 zł
📄 Szczegóły transakcji
Typ nieruchomości Budynek / Dom
Miejscowość Głogoczów
Adres 1067A
Powierzchnia 89,00 m²
Cena 790 000 zł
Cena za m² 8 876 zł/m²
Data transakcji 9 gru 2021
Rynek Pierwotny
🗺 Lokalizacja
⚠️ Lokalizacja jest przybliżona. Dane RCN zawierają współrzędne centroidu obrębu ewidencyjnego, nie dokładnej działki. Pin na mapie może wskazywać inną miejscowość niż faktyczna lokalizacja nieruchomości.
ℹ️
O danych z Rejestru Cen Nieruchomości

📍 Wszystkie ceny w Głogoczów →