🏢
Lokal mieszkalny
Dobczyce, Garncarska 2C — 58 m² — 600.123 zł
Cena transakcyjna
600 123 zł
wartość z aktu notarialnego
Cena za m²
10 377 zł
brutto
Powierzchnia
57,8 m²
użytkowa
Data transakcji
28 sie 2025
akt notarialny
Trend cen r/r
↓ -51.4% r/r
Dobczyce · rok do roku
📊 Porównanie z rynkiem
Śr. cena dla Lokal mieszkalny w Dobczyce:
5 244 zł/m²
+97.9%
powyżej średniej
Ta transakcja
10 377 zł
Śr. Dobczyce
5 244 zł
Różnica
+5 133 zł
📄 Szczegóły transakcji
| Typ nieruchomości | Lokal mieszkalny |
| Miejscowość | Dobczyce |
| Adres | Garncarska 2C |
| Powierzchnia | 57,83 m² |
| Cena | 600 123 zł |
| Cena za m² | 10 377 zł/m² |
| Data transakcji | 28 sie 2025 |
| Rynek | Pierwotny |
| Liczba izb | 4 |
| Kondygnacja | 2 |
| Nr lokalu | 2_LOK |
| Forma prawna | Własność lokalu wraz z prawem |