🌿 Działka

Bęczarka — 273 m² — 642.000 zł

📍 Bęczarka 📅 🏷 Rynek Wtórny 📁 Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości
Cena transakcyjna
642 000 zł
wartość z aktu notarialnego
Cena za m²
2 352 zł
brutto
Powierzchnia
273,0 m²
ewidencyjna
Data transakcji
16 lut 2026
akt notarialny
Trend cen r/r
→ +0.4% r/r
Bęczarka · rok do roku
📊 Porównanie z rynkiem
Śr. cena dla Działka w Bęczarka: 1 342 zł/m²
+75.3% powyżej średniej
Ta transakcja
2 352 zł
Śr. Bęczarka
1 342 zł
Różnica
+1 010 zł
📄 Szczegóły transakcji
Typ nieruchomości Działka
Miejscowość Bęczarka
Powierzchnia 273,00 m²
Cena 642 000 zł
Cena za m² 2 352 zł/m²
Data transakcji 16 lut 2026
Rynek Wtórny
Nr działki 120903_4.0001.1100
Przeznaczenie MPZP Teren Drog Publicznych;inny Niewymieniony
Forma prawna Własność nieruchomości gruntowej
🗺 Lokalizacja
⚠️ Lokalizacja jest przybliżona. Dane RCN zawierają współrzędne centroidu obrębu ewidencyjnego, nie dokładnej działki. Pin na mapie może wskazywać inną miejscowość niż faktyczna lokalizacja nieruchomości.
ℹ️
O danych z Rejestru Cen Nieruchomości

📍 Wszystkie ceny w Bęczarka →