🌿 Działka

Krzyszkowice — 423 m² — 1.315.000 zł

📍 Krzyszkowice 📅 🏷 Rynek Pierwotny 📁 Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości
Cena transakcyjna
1 315 000 zł
wartość z aktu notarialnego
Cena za m²
3 109 zł
brutto
Powierzchnia
423,0 m²
ewidencyjna
Data transakcji
2 kwi 2026
akt notarialny
Trend cen r/r
↑ +37.4% r/r
Krzyszkowice · rok do roku
📊 Porównanie z rynkiem
Śr. cena dla Działka w Krzyszkowice: 893 zł/m²
+248.2% powyżej średniej
Ta transakcja
3 109 zł
Śr. Krzyszkowice
893 zł
Różnica
+2 216 zł
📄 Szczegóły transakcji
Typ nieruchomości Działka
Miejscowość Krzyszkowice
Powierzchnia 423,00 m²
Cena 1 315 000 zł
Cena za m² 3 109 zł/m²
Data transakcji 2 kwi 2026
Rynek Pierwotny
Nr działki 120903_5.0008.1854
Przeznaczenie MPZP Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna
Forma prawna Własność nieruchomości gruntowej
🗺 Lokalizacja
⚠️ Lokalizacja jest przybliżona. Dane RCN zawierają współrzędne centroidu obrębu ewidencyjnego, nie dokładnej działki. Pin na mapie może wskazywać inną miejscowość niż faktyczna lokalizacja nieruchomości.
ℹ️
O danych z Rejestru Cen Nieruchomości

📍 Wszystkie ceny w Krzyszkowice →